Jdi na obsah Jdi na menu
 


Gigolo je hřebec, ročník 2011 z Tewri a otec není nikdo jiný než nejlepší drezurní hřebec na světě -  Totilas. Nádherný, černý hřebec, chody i odznaky zdědil po tatínkovi. Gigolo je prodaný do Francie a čeká ho - jak jinak - hvězdná drezurní kariéra.

toto_2.jpg

Classico hřebec, ročník 2007 je z Pumarilly po otci Sunny Hit. Je překrásný, tmavý hnědák, s odznaky po mamince, včetně šňupky na nose. Na hlavě má krásnou, pravidelnou hvězdičku. Je milý, přítulný, bude veliký a má překrásné chody. Je prodán do Prahy a v dospělosti ho čeká drezůrní kariéra.

 

Obrazek

 

 

Cadance klisnička, březen 2007 je z Virginie po Sunny Hit. Nádherná vysoká světlá hnědka bez odznaků. Je velmi elegantní, a má úžasný pohyb a vznos. Bude to skvělá kobylka na drezůru i do chovu.

 

Obrazek


 

Briliant Hit hřebec, ročník 2006. Je z Orlandy po Sunny Hit a drezůrní geny se v něm nezapřou. Již první den po narození bylo zřejmé, že bude mít nadprůměrné chody - je jak na pružinkách. Je to malý, sebevědomý drzoun a je předurčený pro drezůrní kariéru, přičemž ani parkury nemůžeme vyloučit.

 

Obrazek

 

 

Zoja   klisna, je ročník 2004 z Heleny po Great Pleasure. Zatím je velmi mladá, ale jeví se výborně, je bystrá a skvělá skokanka s krásným a souměrným exteriérem. Byla v majetku stáje Havel a koncem roku 2006 byla prodána na drezůru.

 

Obrazek

 

 

Whinny Loretto, valach, je ročník 2003 z Orlandy po Silvio II. Vzhledem k jeho nádhernému exteriéru, vynikajícím chodům, výbušnosti a bezchybné technice skoku je všestranně využitelný. Jeho majitel je Jaroslav Chlad, do budoucna s ním plánuje drezůrní kariéru, zatím je ale připravován na parkury s jezdcem Martinem Fidlerem.

 

Obrazek

 

 

Virtuoos valach, ročník 2002 z Orlandy po Caletto III. Je to tmavý hnědák bez odznaků, s nádherným exteriérem, chody a vynikající technikou skoku. Je předurčen pro dráhu parkurového koně. V roce 2006 byl v majetku stáje Srnín a ježděn Kamilem Papuškem. V současné době je prodán do Itálie.

 

Obrazek

 

 

Valerio valach, ročník 2002 je z maminky Okay po Great Pleasure. Je to hnědák s odznaky, menší, velmi ochotný a dobře jezditelný koník s ušlechtilou hlavou a nádherným exteriérem. Má krásný, dlouhý a dobře nasazený krk, poněkud delší rámec. Vynikající chody a skvělou techniku skoku zdědil po mamince. Valerio je v majetku stáje Havel.

 

Obrazek

 

 

Virginia klisna je ročník 2002, z Pumarilly po slavném otci Goodtimes (Goodtimes je otcem m.j. v ČR známého hřebce Kris Kentaur) . Nádherná ušlechtilá a vysoká ryzka s odznaky, která Vám byla již představena v rubrice "chovné klisny". Po úspěšném absolvování výkonnostních zkoušek a vítězství na oblastní přehlídce bude dál působit v chovu. Přestože vyhrála oblastní přehlídku, nesměla se zúčastnit celostátní přehlídky, protože má průkaz původu KWPN a ne ČT. Virginia - chlouba našeho chovu - nezklamala ani jako chovná klisna. Je matkou velmi kvalitní a elegantní klisničky Cadance. Počínaje sezónou 2008 chodí Virginia parkury.

 

Obrazek

 

 

Urbino valach, ročník 2001 je naše první hříbě z Orlandy po Great Pleasure. Bude chodit parkury, je krásný, souměrný hnědák s odznaky. Je velmi šikovný a má neuvěřitelně silný odskok a výbornou techniku skoku. Je to středně velký, kompaktní kůň s krásným exteriérem. Urbino byl v majetku stáje Havel s jezdcem Martinem Fidlerem. Začátkem letošního roku byl prodán do Anglie, kde je trénován Johnem Whittakrem a kde s ním mají velkolepé plány.

 

Obrazek

 

 

Una Saphira klisna, ročník 2001 z Okay po hřebci Faldo. Faldo je na předních místech skokového indexu v Holandsku a sám byl velmi úspěšný v mezinárodním skokovém sportu. Una Saphira je menší, kompaktní ryzka s odznaky s nevídanou technikou skoku. Je v majetku pana Přikryla a v současné době je ježděna Kamilem Papuškem, velmi úsoěšně chodí závody stupně S a KMK.

 

Obrazek